Hizmetlerimiz
Kenetli Panel
Kenetli Panel Kenet sistem; bakır, alüminyum ve zınk malzemelerinde boyalı galvaniz saca göre çok daha iyi verim..
 
tümü »
 
Eksiz İniş Boruları
Eksiz İniş Boruları Yaptığımız işlerde her zaman profesyonelliğe önem vermekteyiz. Sizlerin bütçesine uygun fiyatlarda ürünler..
 
tümü »
 
 
Gizli Dere
Gizli Dere Bir binanın en üst bölgesinde bitirilmiş olan tablo betonarme kenar kısım üzerine örülen 3 sıra tuğla bölgesine göre..
 
tümü »
 
Baca Kenarı
Baca Kenarı Baca kenarı çatınızı tamamlayan önemli bir yapıdır ve çoğu zaman yalıtımda en sıkıntılı yerler olmuştur. Firmamız baca..
 
tümü »
 
 
Trapet Saç
Trapet Saç Tek kat trapezler, iki levha arasına izolasyon malzemesi uygulamasıyla sandviç sistem olarak ta uygulanabilir. Bu uygulamada..
 
tümü »
 
Metal Kiremit
Metal Kiremit Metal kiremit, sanayi yapılarından, lüks konutların 12° - 45° eğimli eğimli çatılarına kadar rahatlıkla kullanılabilir..
 
tümü »
 
 
Çatı Aktarma
Çatı Aktarma Çatı aktarma genelde çatının tamamıyla elden geçmesi aynı özelliklerde çatı ürünleri kullanılarak çatının yenilenmesi işidir.
 
tümü »
 
Eksiz Yağmur İndirme Sistemi
Eksiz Yağmur İndirme Sistemi Eksiz yağmur iniş borularında montaj, satış ve üretim hizmeti sağlayan firmamız birçok alanda uygulama..
 
tümü »
 
 
Çatı
Çatı Yapıları dış atmosferden gelen yağmur, rüzgar, kar ve dolu gibi etkenlerden koruyan elemanlara denilmektedir. Genellikle..
 
tümü »
 
Çatı Merdivenleri
Çatı Merdivenleri Çatı merdivenleri, tavan arası çıkış merdivenleri, portatif çatı merdiveni, katlanır çatı merdivenleri, ahşap çatı merdivenleri, metal..
 
tümü »
 
 
Krom Baca İşleri
Krom Baca İşleri Yer ve duvar tipi ısıtıcıların, içten yanmalı jeneratörlerin, binanın şaft içi de veya bina dışında yakın mesafede farklı noktasından krom baca..
 
tümü »
 
Çinko ve Bakır İşleri
Çinko ve Bakır İşleri Yerkabuğunda en çok bulunan elementler arasında 23. sıradadır. Dünya’da yıllık kullanım miktarı açısından demir, alüminyum..
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB